Philipp Lahm Net Worth

Anonim

Wartość i pensja Philipp Lahm: Philipp Lahm jest niemieckim piłkarzem, który ma wartość netto 100 milionów dolarów. Gra jako obrońca i defensywny pomocnik zarówno dla reprezentacji Niemiec, jak i dla Bayernu Monachium; jest także kapitanem obu drużyn. Lahm jest uważany za jednego z najlepszych obrońców swojego pokolenia i był włączony do drużyn Mistrzostw Świata w 2006 i 2010 roku, w drużynie UEFA w 2008 i 2012 roku oraz w Drużynie UEFA roku 2006, 2008, 2012 i 2013. Chociaż Lahm ma prawą nogą, potrafi grać po obu stronach boiska. Jest znany ze swojego tempa, dryblingu i precyzyjnych umiejętności walki. Lahm jest również znany ze swojej małej postury, z wysokością 5 stóp 7 cali, co powoduje, że zarówno fani, jak i członkowie drużyny przyznają mu przydomek "Magiczny Krasnolud". Lahm przegapił ponad rok międzynarodowej piłki nożnej między styczniem 2005 a marcem 2006 r. Z powodu urazów (złamanie stresu na stopie i rozdarte więzadło krzyżowe), w tym Confed Cup 2005, ale po jego wyzdrowieniu natychmiast powrócił do linii startu -w górę. Strzelił pierwszego gola w meczu otwarcia Pucharu Świata w Niemczech z Kostaryką w szóstej minucie i otrzymał Man of the Match za swój występ w drugim meczu grupowym przeciwko Polsce. Był także jedynym Niemcem, który zagrał w sumie 690 minut w Pucharze Świata, a także został wybrany do drużyny All Star w turnieju. Podczas Euro 2008 był w wyjściowym składzie Niemiec we wszystkich meczach i został zastąpiony w finale po uzyskaniu cięcia, które wymagało od niego ściegów na stopie. Lahm rozpoczął turniej od razu, ale zastąpił Jansena w połowie drugiego meczu. W Mistrzostwach Świata w 2010 roku Lahm był jedynym graczem, który grał każdą minutę. Po wycofaniu stałego kapitana Michaela Ballacka z kadry Pucharu Świata z powodu kontuzji, Lahm został wybrany do kapitana drużyny w nadchodzącym turnieju. Miał także silną pozycję zarówno jako kapitan, jak i gracz podczas turnieju Euro 2012, a jego solidna obrona pomogła Niemcom wygrać wszystkie dziesięć meczów kwalifikacyjnych. Lahm również strzelił gola otwierającego w swoim zwycięstwie 4: 2 nad Grecją w ćwierćfinale. Lahm poślubił swoją długoletnią dziewczynę, Claudię Schattenberg, na przedmieściach Monachium, Aying, zaledwie cztery dni po tym, jak Niemcy zajęły trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata FIFA 2010. Para powitała ich pierwszego syna, Juliana, w sierpniu 2012 roku.